Gaz

Montaż, naprawa i serwis instalacji gazowej

W ramach naszych usług oferujemy montaż instalacji gazowych w różnych typach aut, również tych najnowszych i o wysokim poziomie komplikacji technicznej.

Zapewniamy profesjonalną obsługę przez wysoko wykwalifikowaną kadrę z dużą wiedzą, potwierdzoną udziałem w szkoleniach i uzyskanymi certyfikatami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży potrafimy w sposób optymalny dobrać elementy instalacji, tak, aby samochód zachował swoją moc i żywotność przy jednoczesnym niskim spalaniu mieszanki LPG.

Nasze instalacje gazowe wyróżniają się precyzyjnym, starannym i estetycznym wykonaniem. Dbamy o jakość każdej, przeprowadzonej instalacji. Starannie dobieramy instalacje do konkretnemu modelu silnika, uwzględniając przy tym preferencje Klienta.

Zawsze przeprowadzamy kalibracje instalacji gazowych w różnych warunkach drogowych i przy pełnym zakresie obciążeń silnika.
Pracujemy na najlepszych częściach i podzespołach. Jesteśmy serwisem rekomendowanym przez producentów, m.in. Alexa – producenta samochodowych instalacji gazowych OPTIMA.

Montowane przez nas sterowniki OPTIMA objęte są 3-letnia gwarancją producenta. Pozostałe komponenty oraz montaż objęte są 2-letnią gwarancją. Ponadto naprawiamy i serwisujemy instalacje gazowe.

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić dzięki instalacji LPG

Nie masz pewności, czy instalacja LPG w Twoim samochodzie jest dobrym pomysłem? Użyj poniższego kalkulatora, by wyliczyć szacunkowe oszczędności!

km

SERWIS

(85) 730-25-51
serwis@nordauto.eu
8:00 - 17:00 (pn-pt - serwis)
7:00 - 17:00 (pn-pt - stacja kontroli pojazdów)
8:00 - 14:00 (sobota - stacja kontroli pojazdów)

SKLEP

(85) 730-76-57
sklep@nordauto.eu
8:00 - 16:30 (pn-pt)

ZNAJDŹ NAS

Al. Piłsudskiego 41
17-100, Bielsk Podlaski