O nas

Bezpieczeństwo, profesjonalizm, tylko sprawdzone części i materiały – to nasze priorytety.

Początki firmy Nord to okolice roku 2000. Od podstaw budowaliśmy naszą firmę: najpierw niewielki warsztat szybkich napraw, od 2003 roku Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów, a od 2007 roku Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów. W międzyczasie powstał sklep z częściami i akcesoriami samochodowymi. Przez lata rozwijaliśmy firmę, poszerzaliśmy zakres usług, kupowaliśmy kolejne narzędzia i maszyny.
W tym samym czasie starannie budowaliśmy nasz zespół Mechaników. Przy każdej rekrutacji weryfikujemy nie tylko umiejętności, ale też uczciwość, solidność i umiejętność współpracy w zespole. Musimy na sobie polegać i sobie ufać, aby zapewnić Klientom najwyższą jakość i transparentność usług. U nas Klient wie, za co płaci.

Naszym priorytetem jest profesjonalna naprawa aut. Nasza misją jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa na drodze. Dlatego też do każdego Klienta podchodzimy w  sposób kompleksowy oraz indywidualny. Weryfikując problem, jaki ma Klient z autem, sprawdzamy jednocześnie wszystkie okoliczne elementy auta, aby mieć pewność, że wszystko działa prawidłowo.

Od stanu technicznego auta zależy w dużym stopniu życie i zdrowie innych na drodze. Pracując wiele lat w branży motoryzacyjnej, mamy tego pełną świadomość.

Zawsze oferujemy Klientom możliwość wyboru półki cenowej wymienianych części i materiałów. Istnieje również możliwość zapłaty w ratach. Wszystkie te działania prowadzimy w  jednym celu – aby zadbać o Twoje życie i bezpieczeństwo na drodze.

Staramy się, aby zawsze dbać o najkorzystniejszą relację jakości do ceny. Stali Klienci mogą u nas liczyć na specjalne rabaty.

Darzymy się wzajemnym szacunkiem i zaufaniem w pracy, tak też traktujemy naszych Klientów.
Jeśli zechcesz nam zaufać, postaramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, byś był zadowolony.

http://nordauto.eu/wp-content/uploads/2018/12/Nord-zdjęcia-7-670x620.jpg
http://nordauto.eu/wp-content/uploads/2018/12/Nord-zdjęcia-2-1-670x620.jpg

SERWIS

(85) 730-25-51
serwis@nordauto.eu
8:00 - 17:00 (pn-pt - serwis)
7:00 - 17:00 (pn-pt - stacja kontroli pojazdów)
8:00 - 14:00 (sobota - stacja kontroli pojazdów)

SKLEP

(85) 730-76-57
sklep@nordauto.eu
8:00 - 16:30 (pn-pt)

ZNAJDŹ NAS

Al. Piłsudskiego 41
17-100, Bielsk Podlaski